Szycie na zamówienie


 
Krok po kroku

Dlaczego warto u nas kupować?

 
Oferowany asortyment:
Garnitury, marynarki, spodnie, koszule, płaszcze, kamizelki.
Na miarę Twoich marzeń
Każdy produkt szyjemy i idealnie dopasowujemy na miarę do sylwetki Klienta zgodnie z jego oczekiwaniami i preferencjami.
Profesjonalne doradztwo
Gwarantujemy fachowe doradztwo poparte wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania klasycznej odzieży męskiej, doboru wzornictwa, tkanin, stylizacji oraz sposobu pielęgnacji produktów.
Zakupy z udziałem projektanta i stylisty
Klientom przekazujemy praktyczną wiedzę, która gwarantuje umiejętność odpowiedniego kompletowania garderoby i pozwala na dokonywanie trafnych zakupów. Z tytułu zakupów z udziałem projektanta Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.
Ekspresowa realizacja zamówień – 6h
Po uprzedniej awizacji telefonicznej możliwe jest złożenie i zrealizowanie zamówień w ciągu 6 godzin od momentu dokonania pomiarów sylwetki.

Ekspresowa realizacja zamówień nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
Pozakupowy serwis krawiecki
Jeśli Twoja sylwetka ulegnie pewnej zmianie i zakupiony u nas produktów przestał leżeć idealnie, należy się do nas zgłosić. O ile zmiana sylwetki nie przekracza możliwości technologicznych danego asortymentu, dokonamy ponownego dopasowania krawieckiego produktu do Twojej aktualnej sylwetki.
Ekspresowy serwis krawiecki
Jeżeli nasz produkt wymaga szybkiej naprawy, zadzwoń, a postaramy się usunąć uszkodzenie w sposób ekspresowy.
Personalizacja produktu
Garnitury, marynarki i płaszcze szyte na indywidualne zamówienie na życzenie Klienta są wyposażane we wszywki personalne, które dyskretnie podkreślają styl oraz osobistą przynależność.